meet the team

Samen met ons team zetten we op jaarbasis ruim 120 evenementen neer. Dit team bestaat uit experts, allen uitgerust met een grote hoeveelheid expertise en ervaring.
Wij delen dezelfde
(werk)instelling: liefde voor het vak en de branche, gemixt met (Brabantse) nuchterheid en een flinke dosis ‘niet lullen maar poetsen’ -mentaliteit.
Naast ons vaste team beschikken we over diverse zusterondernemingen zoals Fabulous (horeca) en One of the Guys (evenementenorganisatie).
Ook hebben we een immens netwerk aan onder meer freelancers, designbureaus, partners en andere organisaties.
Samen zetten we de meest vooruitstrevende en beste evenementen van Europa neer.

Peter Sanders

Info@eventwarehouse.nl

Joop Soree

Info@eventwarehouse.nl

Lorenzo Toffolo

Lorenzo@eventwarehouse.nl

 

Jasper van de Wouw

Jasper@eventwarehouse.nl

 

Dominique Versteegen

Dominique@eventwarehouse.nl

 

Tom Box

Tom@eventwarehouse.nl

 

Joost Meulensteen

Joost@eventwarehouse.nl

 

Jeroen van Lieshout

Jeroen@eventwarehouse.nl

 

Frank Spierings

Frank@eventwarehouse.nl

 

Chantal van den Akker

Chantal@eventwarehouse.nl

 

FENNE RAAIJMAKERS

Fenne@eventwarehouse.nl